Home AGD Promocja SAMSUNG – tabletki do zmywarki na cały rok za free

Promocja SAMSUNG – tabletki do zmywarki na cały rok za free

by Jacek eM
promocja SAMSUNG

Dzisiaj u mnie fajna promocja SAMSUNG „Dodaj kuchni blasku” dla osób, które przymierzają się do zakupu zmywarki tej firmy. Kupujesz zmywarkę i dostajesz do niej tabletki za friko na cały rok. Dokładniej 400 sztuk tabletek do zmywarki Somat Gold i 12 sztuk tabletek czyszczących Somat Duo Machine Cleaner.   

 

Siedzenie na home office ma jedną zasadniczą wadę – siorbiesz własną kawę we własnym kubku, a przy okazji zawsze drapniesz jakieś ciacho, albo „coś do kawy” i nagle się okazuje, że rośnie sterta kubków do umycia. Dlatego zmywarka to bardzo dobry pomysł, bo nic tak nie wkurza, jak brudny kubek, nie? Albo ciacho, którego nie da się położyć na talerzyku, bo brudny.

 

Promocja SAMSUNG „Dodaj kuchni blasku” – co trzeba zrobić? 

Jak to zwykle w takich promocjach – niewiele. Musisz tylko:

  1. W okresie od 15.02.2021 do 30.04.2021r. kupić NOWĄ zmywarkę SAMSUNG z listy modeli określonej w promocji (link do regulaminu poniżej, strona 10);
  2. Zakupu dokonać TYLKO w sklepach internetowych lub stacjonarnych mających siedzibę na terytorium Polski;
  3. W ciągu 21 dni od kupna napisać opinię na temat zmywarki, którą kupiłaś dołączając hasztag #użytkownikSamsung. Możesz to zrobić na stronie internetowej sklepu, na stronie porównywarki cenowej (np. ceneo) albo na ⇒www.dodajkuchniblasku.pl;
  4. Aby zarejestrować produkt musisz zalogować się poprzez konto Samsung Account (jeśli go nie masz, to musisz założyć), w formularzu podzielić się swoimi cennymi danymi adresowymi, zatwierdzić zgody marketingowe, przesłać wszelkie informacje niezbędne do udowodnienia zakupu (m.in. fotka paragonu lub faktury i tabliczki znamionowej) oraz dołączyć fotkę opinii w wybranym miejscu + podać, gdzie ta opinia się znajduje.

Organizator przesyła potwierdzenie zgłoszenia mailem, weryfikuje (w ciągu 30 dni roboczych) poprawność informacji i ewentualnie mogą prosić o jakieś wyjaśnienia czy dosłanie wyraźniejszych zdjęć (będziesz mieć na to 5 dni roboczych), po czym jeśli wszystko gra wysyłają maila z potwierdzeniem i warunkami otrzymania nagrody.

 

Kruczki i sztuczki?

Właściwie ciężko to nazwać dopiskiem drobnym drukiem, ale:

 1. Zazwyczaj z takich akcji promocyjnych wyłączeni są pracownicy firmy oraz agencji organizującej promocję, oraz ich rodziny, ale w regulaminie tego nie znalazłem, więc teoretycznie co nie jest zabronione, jest dozwolone;
 2. Uczestnikami nie mogą być osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, chyba, że dokonają zakupu w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością gospodarczą (brak NIPu na dokumencie zakupu).
 3. Jeśli skorzystasz z odstąpienia od umowy, to tracisz prawo do udziału w promocji.
 4. Z promocji możesz skorzystać TYLKO RAZ.
 5. Pula pakietów jest ograniczona i zawiera TYLKO 2.200,- zestawów. Więc ja bym się spieszył 🙂

A tutaj ⇒link do regulaminu promocji „Dodaj kuchni blasku”

 

Jeśli będziesz mieć do mnie jakieś pytania, to śmiało pytaj w komentarzach lub mailowo na adres:
jacek@zaprojektujsobiekuchnie.pl

Jeśli szukasz pomocy czy porad, zapraszam Cię również do
⇒mojej grupy na facebooku.

 

 

 Na koniec mam jeszcze do Ciebie prośbę.

Bardzo mi zależy na promocji tego bloga, więc jeśli uważasz, że zawarte tu treści są wartościowe, poleć go proszę swoim znajomym, udostępniając ten wpis lub polub
⇒mój fp na Facebooku, żeby być na bieżąco.

Dzięki Tobie będę mógł dotrzeć do większej ilości osób, którym moja wiedza się przyda przy projektowaniu  i urządzaniu kuchni.

Dziękuję Ci z góry!

 

 

Materiały graficzne pobrano ze strony www.samsung.com/pl

Wpisy o podobnej tematyce - może Cię zainteresują?

Leave a Comment